blog

30.11.2017 - Od kilku dni butelkujemy jak szaleni

Img 7232
Szykujemy się do naszej pierwszej imprezy promocyjnej 2 grudnia. Wczoraj przyszły w końcu etykietki. Prezentują się wspaniale. Zaprojektowały je dziewczyny z firmy Pigalopus. Na zdjęciu król piw, złoty medalista z Poznania już w butelce. Kartony czekają na odbiór. zapisy od 2 grudnia :-)

17.11.2017 - Ten dzień przejdzie do historii - złoto, Kraft Roku dla naszej IPA

Kre 2017   west coast ipa   zloto
Dostajemy SMS-em informację, że nasz West Coast zdobył złoty medal w prestiżowym poznańskim konkursie Kraft Roku. Nie wierzymy. Pierwsza warka i od razu Złoto!!! Rozdzwaniają się telefony. Oglądamy transmisję z wręczenia nagród na internecie. Prowadzący galę Tomasz Kopyra mówi: "O tym browarze będzie jeszcze głośno". Kurczę, że też nas tam nie było. Jesteśmy uskrzydleni tą nagrodą. Ze zdwojoną energią rzucamy się w wir browarniczej pracy. Wiecej na Konkurs Piw Rzemieślniczych - Kraft Roku oraz https://blog.kopyra.com/index.php/2017/11/17/gala-kpr-kraft-roku-2017

11.11.2017 - Kolejna wizyta Pani Prezes

Ochrona browaru 2
Kolejna degustacja. Jest nieźle. Nawet więcej niż nieźle. W browarze wreszcie pachnie piwem. Ochrona browaru w postaci trójki rodzeństwa: Porter, Brzeczka i Sibi szykuje się do odpierania szturmu gawiedzi domagającej się jak najszybszego rozlania piwa do butelek i wprowadzenia go do sprzedaży. Cierpliwości!!! Jeszcze parę dni.