Korzystamy z plików cookies dzięki, którym nasza strona może lepiej działać w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.

rozumiem

Czy masz skończone 18 lat?

Wynajmij nasz browar

W Browarze Ukiel istnieje możliwość organizacji imprez firmowych oraz innych zamkniętych imprez, w czasie których uczestnicy mogą zwiedzić browar i wziąć udział w degustacji naszych piw. Możemy również zorganizować miejsce na grilla bądź zamówić zewnętrzny catering. W sezonie letnim nasz ogródek i sad swobodnie pomieszczą do 50 osób. Poza sezonem imprezy mogą obywać się w barze mieszczącym do 20 osób.

zwiedzanie browaru z degustacją

Oprowadzimy was po browarze i opowiemy, jak przebiega proces produkcji piwa krok po kroku. Na koniec w naszym taproomie zorganizujemy degustację naszych piw.

pakiety prezentowe

Przygotujemy dla was zestawy upominkowe w każdym budżecie i na każdą okazję. W ich skład może wchodzić piwo, szklanki i gadżety firmowe.

imprezy zamknięte

Oddamy wam do dyspozycji nasz taproom z obsługą, a także miejsce na zorganizowanie pikniku, grilla. Możemy też zapewnić catering.

Oferujemy

Nasza oferta dla firm obejmuje także przygotowanie elegancko zapakowanych zestawów pamiątkowych składających się z piwa, a także firmowych szklanek, koszulek oraz gadżetów takich jak otwieracze czy podstawki.